Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego

Stanowiska

Ewa Gałązka

Dyrektor szkoły

Ilona Odziemczyk

Wicedyrektor szkoły, nauczyciel historii

Anna Murmuchamiatow

Wicedyrektor szkoły, nauczyciel informatyki

Janina Gadzicka

Wicedyrektor szkoły ,nauczyciel matematyki

Anna Szustak

Pedagog

Godziny pracy:

poniedziałek :12.00 - 17.00
wtorek :08.00 - 17.30
środa :14.00 - 18.00
czwartek :08.00 - 11.00
piątek :08.00 - 11.30

Dorota Górniak

Terapeuta pedagogiczny

Maria Chyła

Psycholog

Godziny pracy:

Czwartek: 13.00 - 17.00
Piątek : 09.00 - 15.00

Dorota Najdecka

Logopeda

Ewa Jaszczur

Bibliotekarz

Agnieszka Duda - Ambroziak

Kierownik świetlicy

Anna Niemira

Wychowawca świetlicy

Karolina Szymkowiak

wychowawca świetlicy

Monika Zbrzeźniak

Nauczyciel plastyki, techniki

Lidia Hapanowicz

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Lidia Malecka

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Joanna Urbanik

Nauczyciel przyrody

Justyna Sak

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jolanta Kasprzak

Bibliotekarz

Aldona Moskwa

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jolanta Rudowska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Dorota Lew-Mirska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wiesława Jasińska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Anna Szulim

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Anna Jaczewska

Nauczyciel języka polskiego

Sylwia Mędrzycka-Zaręba

Nauczyciel języka polskiego

Olga Ostrowska

Nauczyciel języka polskiego

Anna Dąbrowska

Nauczyciel matematyki

Jolanta Oliwa

Nauczyciel matematyki

Jadwiga Łączyńska

Nauczyciel biologii

Katarzyna Tabecka - Szydłowska

Nauczyciel przyrody

Barbara Karłowska

Nauczyciel chemii

Ewa Kotz

Nauczyciel języka angielskiego

Marta Cichocka

Nauczyciel języka angielskiego

Tomasz Mędrykowski

Nauczyciel wychowania fizycznego

Paulina Kokocińska

Nauczyciel wychowania fizycznego

Dominik Kupiński

Nauczyciel wychowania fizycznego

Agnieszka Krasnodębska

Nauczyciel wychowania fizycznego

Justyna Bajerczak

Nauczyciel plastyki, techniki, informatyki

Żaneta Elsner

Nauczyciel religii

urlop wychowawczy

Artur Józwiak

Nauczyciel informatyki

Lidia Liberadzka

Nauczyciel historii

Aldona Stępień

Nauczyciel etyki

Karolina Daniłowicz

Sekretarz Szkoły

Godziny pracy sekretariatu:
pn - pt 8.00 - 16.00

Agnieszka Najda

Starszy Referent

Godziny pracy sekretariatu
pn. - pt. 8.00 - 16.00

Katarzyna Szpotowicz

Kierowinik gospodarczy

Godziny pracy
pn.-pt. 8.00 - 16.00

Anna Januszko

Wychowawca świetlicy

Izabela Mech

Wychowawca świetlicy

Justyna Dybowska

Wychowawca świetlicy

Weronika Szymczak

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Joanna Okoń - Szygenda

Nauczyciel języka angielskiego

Marlena Goleń

Nauczyciel języka angielskiego

Teresa Syguła

Nauczyciel języka angielskiego

Jolanta Borowiecka

Nauczyciel przyrody

Natalia Łukomska

Nauczyciel języka polskiego

Joanna Barankiewicz

Nauczyciel języka niemieckiego

Katarzyna Bączyk

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Żaneta Chomiuk

Nauczyciel wychowania fizycznego

Urszula Chuda

Nauczyciel religii

Agnieszka Chudzik

Nauczyciel języka polskiego

Ewa Dudek

Nauczyciel religii

Agnieszka Gonciarz

Nauczyciel języka polskiego

Michał Górecki

Nauczyciel wychowania fizycznego

Sylwia Gutkowska

Nauczyciel wspomagający

Magdalena Habza

Nauczyciel muzyki

Marta Jaszczur

Nauczyciel języka angielskiego

Anna Jędrych

Wychowawca świetlicy

Agnieszka Juzwiak - Chrzanowska

Nauczyciel wspomagający

Magdalena Kalicka

Nauczyciel matematyki

Agnieszka Kozińska

Nauczyciel geografii

Adam Kurowski

Nauczyciel religii

Ewa Łosicka

Nauczyciel matematyki

Monika Marcinkowska - Struczewska

Nauczyciel języka polskiego

Agnieszka Meksuła

Nauczyciel WOS

Jolanta Mischke

Nauczyciel religii

Agnieszka Najgrodzka

Wychowawca świetlicy

Urszula Nakielska

Nauczyciel języka francuskiego

Ewelina Pawlikowska

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Marta Piłkowska

Nauczyciel języka angielskiego

Monika Piśkorska

Nauczyciel WDŻ

Piotr Podolak

Nauczyciel informatyki

Barbara Reimer

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Karolina Rozbiewska

Nauczyciel informatyki

Wioleta Statarov

Nauczyciel historii

Ewa Sikora

Nauczyciel fizyki

Ewa Tadrzak

Nauczyciel matematyki

Marzena Zieleniewska

Nauczyciel języka angielskiego

Magdalena Wiktorowicz

Nauczyciel wspomagający

Łukasz Krzysztoforski

Administrator sieci

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 30 listopada 2012 13:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Szpotowicz
Ilość wyświetleń: 3817
16 września 2018 15:52 (Katarzyna Szpotowicz) - Dodanie stanowiska: Administrator sieci .
16 września 2018 15:52 (Katarzyna Szpotowicz) - Dodanie stanowiska: Nauczyciel wspomagający .
16 września 2018 15:50 (Katarzyna Szpotowicz) - Dodanie stanowiska: Nauczyciel języka angielskiego.
Realizacja: Superszkolna.pl